Blog

Příběhy nejen svatební & řeči zvláště odborné
25
kvě

Ondra & Lenka

Svatební kameraman to většinou nemá lehké. Při fotografování bývá vnímán jen jako pouhý doplněk celého procesu zaznamenání svatebního dne. Jsou ale okamžiky, kdy je spolupráce s fotografem vzájemným doplňováním se a práce je obrovskou radostí. Takový byl i krásný svatební den pohledného novomanželského páru z Jičína. Fotograf přímo sršel energií a mnohými nápady a novomanželům se svatební fotografování velmi líbilo. Díky pohodě a příjemné atmosféře tak vše plynulo volně a přirozeně. Nespěchalo se s natáčením po obřadu a nespěchalo se ani po obědě, kdy jsme v přilehlé zahradě restaurace pokračovali v našem společném díle. Všechno vyšlo, včetně počasí!

25
čer

Svatební den Michaela & David

Svatební kamera tentokrát cestovala do Prahy. Protože program dne byl poměrně náročný - z Václavského náměstí, z pasáže hotelu Ambassador - Zlatá Husa, se přejíždělo do Vrbatovských zahrad, dále na Kampu, Karlův most a nakonec do Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Strahově...

14
čer

Svatební den Tereza & Michal

Svatební kamera tentokrát zůstala "doma". Natáčelo se v Nové Pace, na hradě Pecka a v Javorském mlýně... Na všechno tak bylo dostatek času, takže do hry vstoupily všechny tvůrčí prostředky, které jsme měli k dispozici: natáčelo se fotoaparátem i kamerou, použili jsme slider, pro úvodní obraz jsme zalévali prsteny, výprava s balónky se konala na druhý den. Krásné je hrát si!